ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Під санкції Канади потрапили Царьов і Поклонська

Світова спільнота продовжує вводити санкції проти Росії і українських сепаратистів . Як передає Бі-бі-сі, Канада ввела додаткові економічні санкції і заборона на в’їзд для 11 громадян РФ і України за анексії Криму.

Зокрема, заборонено відвідувати Канаду, а канадським чиновникам і підприємствам — співпрацювати з: командувачем ВДВ Росії Володимиром Шамановым, прокурором Криму Наталією Поклонської, в. о. глави ФМС Криму Петром Ярошем, в. о. глави ФМС Севастополя Олегом Козюрой, «народним мером» Слов’янська В’ячеславом Пономарьовим, лідером сепаратистів Горлівки Ігорем Безлером, командувачем міліцією ДНР Ігорем Какидзяновым, депутатом ВР Олегом Царьовим, головою ЦВК ДНР Романом Лягином, головою ЦВК ЛНР Олександром Малыхиным та в. о. прокурора Севастополя Ігорем Шевченком. Введені також санкції проти Феодосійського підприємства по забезпеченню нафтопродуктами. Тепер у чорному списку Канади значаться імена близько 30 громадян РФ і українських сепаратистів.

Днем раніше США заборонили в’їзд в країну «меру» Луганська Валерію Болотову, міністру оборони ДНР Ігорю Гіркіну і голові парламенту ДНР Денису Пушиліну. А з четверга набули чинності санкції проти 50 росіян і українців і 11 підприємств в Австралії. Відтепер сюди не пустять Віктора Януковича, прем’єра Криму Сергія Аксьонова, голову РЖД Володимира Якуніна. Російські чиновники роблять вигляд, що це їх не турбує. «Мені шкода кенгуру, які там живуть — я так їх і не побачу в природних умовах. Але в нашому санаторії «Жовтень» відбувся прибуток білих тигрів. Я задовольняюся цим», — заявив Якунін.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!