ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » П’ять причин, з яких Росія не вийшла в плей-офф Чемпіонату Світу-2014

Акінфєєв, Широков і Капелло — ми називаємо головних винуватців вильоту збірної Росії .

Обережність Капелло

Дон Фабіо вірив і продовжує вірити, що в футболі головне — результат. Дисциплінованість, обережність, бути може, навіть боязко часом. Все це — ціна перемоги, жертва, яку доводиться кидати в котел, щоб підсумковий результат виявився задовільним. Подібна тактика хороша в матчі з командами, яким ти поступаєшся по класу: так були биті португальці, так ми дали бій бразильцям. Але коли проти збірної Росії виходять Південна Корея і Алжир, гра другим номером виглядає щонайменше боягузливо, а якщо вона не приносить результату, то й зовсім нерозумно.

Гра Козлова

У матчі зі збірною Бельгії Олексій Козлов півтора тайму прикривав ненаситного Едена Азара, але видихався після години гри. Під кінець у нього звела ноги, і Фабіо вирішив замінити його на Андрія Єщенка, з яким Азар відчував себе комфортніше, з залишеного Єщенко флангу організувавши гол Ориджи. У матчі зі збірною Алжиру Козлов також наламав дров — його зовсім не обов’язковий фол, вчинений за дурниці, призвів до штрафного, з якого прийшов гол.

Ляпи Акінфєєва

Грамотна і в цілому не давала слабину оборона збірної Росії (почасти через те, що в захисті грали всі десять польових гравців) контрастно виглядала на тлі гри Ігоря Акінфєєва, який в першому матчі ніяк не міг зафіксувати м’яч, а потім і зовсім зловив метелика. Третій гол, пропущений Ігорем на мундіалі, також на його совісті: начебто засліплений лазерною указкою, він невпевнено вийшов з воріт, не дістав до м’яча і вже не міг врятувати ворота після удару Слимани. По суті, цей гол і став фатальним для російської збірної.

Відсутність Широкова

Кращий російський гравець відбіркового турніру за системою «гол+пас» і справжній лідер команди — Широкова в Бразилії не вистачало. Не вистачало його передач, не вистачало його креативу, не вистачало його лідерських якостей. Ну не було у нашої збірної людини, за яким пішли б інші 10 чоловік на поле, як потяглись швейцарці за Шачирі або колумбійці за Джеймсом Родрігесом. І не було в підсумку людини, здатного віддати останній пас.

Дзагоєв на лавці

На місце Романа Широкова міг би претендувати Алан Дзагоєв. Міг би, якщо б не проводив більше половини кожного з матчів на лавці запасних. У матчі з Кореєю Капелло випустив Алана досить рано, і Росія побігла, провівши другий тайм помітно бадьоріше, ніж перший. Однак Капелло це не вразило, і він продовжив наполегливо ставити в основу Олега Шатова, який раз за разом губився на полі.Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!