Переселенці та місцеві жителі Красногорівки можуть отримати грошову допомогу

НОВОСТИ ВОСТОКА

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Офісу Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID) є проект, спрямований на покращення продовольчої безпеки у східній Україні. Внутрішньо переміщені особи, а також місцеві жителі Красногорівки можуть отримати грошову допомогу для придбання продуктів харчування.

«Найуразливіші та з найгіршим доступом до продуктів харчування особи отримуватимуть грошову допомогу для покриття основних потреб у продуктах харчування протягом холодного сезону у розмірі приблизно 970 гривень на місяць протягом чотирьох місяців», — зазначає Норвезька рада у справах біженців.

Щоб узяти участь у проєкті, необхідно зареєструватися. Красногорівці можуть подати заяву на участь у програмі 31 жовтня з 09:30 до 14:30 та 1 листопада з 09:30 до 14:30 у приміщенні військово-цивільної адміністрації Красногорівки

Для реєстрації у проекті потрібні наступні документи:

  • оригінал паспорта кожного члена родини, свідоцтво про народження для кожної дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
  • довідка переміщеної особи для кожного члена переміщеної родини;
  • довідка про склад сім’ї (за наявності);
  • документи, що підтверджують групу вразливості: довідка про інвалідність; довідка про серйозне хронічне захворювання; довідка, що засвідчує наявність лише одного з батьків у родині; довідка, що підтверджує втрату роботи;
  • довідка, що засвідчує пошкодження житла (за наявності);
  • довідка, що засвідчує доходи кожного працездатного члена родини (за наявності).

Пріоритет у відборі учасників надаватиметься наступним категоріям:

  • внутрішньо переміщені особи з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • місцеві жителі району, що постраждали внаслідок конфлікту, із доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • багатодітні родини (2 та більше дітей) з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • одинока/ий мати/батько, яка/ий виховує дитину до 18 років з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • літні люди (60+) з доходом на одного члена родини менше 1936 грн на місяць;
  • родини, які складаються з однієї особи з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • люди з інвалідністю (1 та 2 групи) та люди із серйозними хронічними захворюваннями (ВІЛ, туберкульоз, онкологія, діабет тощо) із доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць.

Звернуть увагу, дохід включає прибуток з неофіційних джерел, таких як сільське господарство, оренда, грошові перекази тощо.

ВПЛ та місцеві жителі Мар’їнки у аналогічній програмі могли зареєструватися 14 та 16 жовтня 2019 року.

Додаткову інформацію про проект, можна отримати за телефоном «гарячої» лінії Норвезької ради у справах біженців — 0800 302 007.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …