ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Переселенців з Криму можуть виставити на вулицю

Жителі Криму, які вирішили переселитися з регіону після політичної кризи, ризикують залишитися без даху над головою .

Місцеві власті розмістили їх в соціальне житло Києва та області, плату за який вніс Червоний Хрест і місцеве керівництво. Однак, 1 червня оплата закінчується і перед кримчанами виникне питання, де жити далі.

Оплатити проживання власноруч вони поки не можуть, оскільки не всі з них забезпечені роботою. Лідери групи колишніх жителів Криму мають намір попросити сприяння в ООН і Червоному Хресті.

Причиною плутанини і стресовій ситуації стала недопрацювання української влади. Питання про надання роботи для кримських біженців так і залишається відкритим. Тому втікачі з Криму не можуть дозволити собі не тільки оплатити проживання, але забезпечити себе продуктами та одягом.

За словами керівника «Українського Дому» Андрія Щекуна, офіційно з півострова переїхало близько 14 тисяч осіб. Але ця статистика заснована на офіційній реєстрації біженців, яку пройшли не всі. Реальний показник може бути вище.

А поки держава розмірковує над вирішенням проблеми, кримчани вирішили об’єднатися в організацію, підвищити шанси відстояти своє благополуччя.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!