ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Пенсії українців зменшують ще більше

Валентина Никитенко, яка є заступником голови українського Пенсійного фонду, вже заявила, що з кінця травня всі пенсії держслужбовців зменшаться, що не може бути несподіваною новиною хоча б тому, що бюджетна скарбниця порожня, борги по економіці в країні присутні, а більшість податків і європейських кредитів пішли навіть не на зарплати пільговикам або заводчанинам, а на організацію передчасних виборів, оплату військових і радикальних дій на Півдні і Сході.

Чиновниця сказала, що держслужбовцям, депутатам, науковим співробітникам і прокурорам пенсію буде вираховуватися як 70% від зарплати, при цьому цим же категоріям не будуть виплачувати одноразову допомогу в розмірі 10 пенсій, за винятком вчителів і лікарів зі стажем не менше 30 і 35 років. Нікітенко не змогла пояснити, чи перераховуватися вже отримані пенсії.

При цьому пенсія депутатів у 15 разів більше, ніж у вчителя. Тим часом міністр української соцполітики заявила, що активісти на Сході самі винні в тому, що їм не видаються належні законами гроші, пояснюючи свою точку зору їх діями щодо київської влади і українських військових.

Автор: Анастасія Живаєва











Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!