> Павло Губарєв звернувся до населення і закликав озброюватися | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Павло Губарєв звернувся до населення і закликав озброюватися

Губарєв повідомив, що київська влада роблять не що інше, як військовий злочин проти власних людей . Тільки за минулу добу, були обстріляні артилерією житлові квартали Слов’янська, гинуть мирні люди і навіть журналісти. Він уклав, що влада в Києві розпочало нову фазу в Донецьку, в тому числі, де вже не розбираються, хто мирний, а хто ні. Звичайні люди під загрозою: діти, жінки, журналісти, медики, водії та інші мирні громадяни.

У зв’язку з цим, за його словами, можна розуміти, що вони не збираються зупинятися ні перед чим і про женевські домовленості просто витерли ноги. Губарєв не вважає себе і своїх соратників терористами, адже вони не захоплюють київський аеропорт, вбиваючи мирних жителів, ще й з важкої артилерії, тому хто тут терорист — це велике питання. Як зазначив один з лідерів ДНР, вони захищають свою землю, а київська влада загарбники, які надсилають (за гроші Коломойського і Порошенко) хлопчаків із західної України для бійні заради їх амбіцій.

Також, він зазначив, що після виборів президента 25 травня життя в Україні мирної не стала, а навпаки — протистояння посилилося. І тепер проти народних ополченців, які озброєні стрілецькою зброєю воюють авіацією, артилерією, при цьому, забуваючи, що вони тут гості, які прийшли за тим, щоб пролити кров.

Торкнувся Губарєв і ООН, яке, на його думку, «танцює під дудку» США, а Європа радіє, коли бачить, що їх вбивають. Тому вони виявилися одні проти всього Світу, але здаватися не збираються. Він закликав міжнародне співтовариство, якщо їхні слова про світ, не є просто словами, коли гинуть мирні люди, засудити дії київської влади на території Донбасу.

Підкресливши, в черговий раз, що весь Світ проти Донбасу, він запевнив, що перемога буде за військом, і закликав усіх чоловіків озброюватися і виходити на бій.

Автор: Олександр ГолдунІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!