ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Партія регіонів в особі Шуфрича і Медведчука вирушила на Донбас

Сьогодні стало відомо, що Віктор Медведчук і Нестор Шуфрич відправилися на переговори з військом Донбасу . Основна їх мета — донести до лідерів повстанців мирний план президента України Петра Порошенка.

Планується, що на цій зустрічі будуть присутні представники ОБСЄ, України та Росії. На цих переговорах сторони будуть намагатися знайти компроміс, який допоміг би зупинити кровопролитні протистояння між українською армією і збройними людьми. Дипломати та парламентарі намагаються достукатися до ополчення і переконати їх скласти зброю, так як за весь час протистояння загинуло багато мирних жителів, серед яких є діти. Планом Порошенка передбачена повна амністія для людей, які не вбивали і не грабували, створення коридору для виходу в Росію, тих, хто нечесним шляхом потрапив на територію України і готовий скласти зброю.

Більше того, президент Петро Порошенко пропонує жителям Донбасу децентралізацію влади, вільне використання російської мови на рівні регіональної, повна свобода в питаннях релігії, історії, культурних цінностей. Основним посилом для людей має стати той факт, що питання про цілісність України підніматися не буде і яким-небудь обговоренню не підлягає.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!