ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Останні новини України 27 червня 2014 року. Основні події і події в Україні 26.06.2014

Сьогоднішній день, 27.06 .2014, ознаменувався не дуже сильною активністю протиборчих сторін на Донбасі, МВС розповіло про гуманітарні коридори для охочих покинути зону АТО. Україна прощається з Іваном Степановичем Плющем, а члени уряду України розповідають, чому в Криму не була задіяна українська армія, і називають різні причини.

Події в Україні 27 червня 2014 року. Сьогодні, 27.06, тривають локальні сутички на Донбасі, незважаючи на перемир’я

Відверто кажучи, називати те, що відбувається на південно-сході країни «перемир’ям» не повертається язик. Відбувається швидше можна назвати «уповільнена позиційна війна». За відомостями від українських силовиків, продовжують обстріли і атаки їх позицій. Причому, за словами українських силовиків, озвучених в українських ЗМІ, вони умов перемир’я жорстко дотримуються, на відміну від протилежної сторони. Ополченці і російські ЗМІ не відстають, але подають відомості з точністю до навпаки — ополчення дотримується перемир’я, а українські військові, на жаль, немає. Дотримуючись фактів, з урахуванням того, що з усіх діючих зараз на південно-сході груп ополченців перемир’я прийняли не всі, то можна повірити і тим, і іншим. Припустімо, український атакували блокпост «непризнавшие», силовики відповіли, група відійшла, а через годину на блокпосту помічають іншу групу ополченців, яка дотримується перемир’я, і просто їде по своїх справах. Не можна виключати, що силовики можуть відкрити вогонь, сплутавши ополченців. І таких варіантів можна подати безліч. Сподіваємося на сьогоднішні переговори, на те, що вони принесуть мир на українську землю.

Події, факти, останні новини 27.06.2014. Радник міністра МВС Зорян Шкіряк стверджує, що ополченці під виглядом біженців переміщуються через межі зони АТО

За його інформацією, є дані про проникнення ополченців Донбасу в регіони України, за межі зони АТО. Конкретних даних він не навів, про цілі проникнень не говорив. Щоправда, повідомив про те, що відповідними українськими службами відпрацьовані механізми евакуації переселенців із зони військових дій, при яких особливу увагу буде приділено ретельної ідентифікації людей з метою виявлення ополченців. Крім того, організована соціальна і медична допомога для біженців. Для тих, хто залишився у зоні АТО, будуть надані навіть мобільні банкомати, що дозволить людям скористатися своїми коштами. Правда, про те, як жителів будуть сповіщати про відкриття коридорів, він точних даних не надав, сказавши, правда, що можуть використовувати мобільний зв’язок і «сарафанне радіо».

Останні новини України 27 червня 2014 року. Сьогодні, 27.06.2014 Україна попрощається з Іваном Плющем, Турчинов і Клімкін розповіли про причини, за яким українські війська не проявляли агресії в Криму, правда, трохи відрізняється інформація

Сьогодні в останню путь проводять одного з небагатьох політиків сучасної України, чиє ім’я прямо не пов’язували зі скандалами, автора багатьох афоризмів і жартів, пішли «в народ», Івана Плюща. Він помер після тривалого і важкого онкологічного захворювання. Всі, хто особисто знав і працював з Іваном Степановичем, як водиться, згадують про нього, і роботі з ним. Звучать тільки хороші слова. Царство небесне померлим.

А. Турчинов та П. Клімкін окремо розповіли про своє бачення причин, за якими кримські події, що передували референдуму, не втрутились українські збройні сили. І ось що в результаті вийшло: за інформацією нинішнього спікера ВР України А. Турчинова, на момент заворушення в Криму, українська армія налічувала не більш як 5 тисяч осіб боєздатного особового складу. До того ж, від спецслужб по десять разів на місяць надходили дані, що Росія призначила дату наступу на Україну і вже підготувалася виступати. І йому, як в. о. президента України доводилося з усіма боєздатними військами очікувати повномасштабної війни з Росією.

Тепер версія від нинішнього міністра закордонних справ Павла Клімкіна. За його даними, Україна не здійснювала масштабних військових дій в Криму з причини того, що значна частина кримчан, за даними від соціологів, близько 41%, справді хотіла приєднання півострова до Росії. Тому, якщо б Україна почала силовий варіант утримання Криму, то пролилося дуже багато крові мирних громадян. Ми виклали обидві версії, розглядати їх і робити висновки залишається Вам, дорогі читачі.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!