ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Останні новини України 24 червня 2014. Основні події і події в Україні 24.06.2014

Останні новини України сьогодні, 24 червня, були не дуже насиченими . Всі обговорюють мирний план Порошенка і ополченці, схоже, його приймають, але тільки до 27 числа. До цього, ополченці встигли атакувати військову частину і влаштувати перестрілки з українською армією поблизу російського кордону.

Останні новини України сьогодні, 24 червня 2014. Захід тисне на Росію, погрожуючи санкціями через мирного плану Порошенка, і вимагає дати їм сигнал про припинення бойових дій

План Порошенка щодо врегулювання питання української кризи сьогодні обговорювалося в різних кабінетах і був основною темою, як в Україні, так і Європі. Російський МЗС раніше називав цей план примусом до ополченню, але ніяк не діалогом, притому, що сам український президент відмовився говорити з тими людьми, з якими воює. Очевидно, що вони мають серйозну силу на Донбасі, тому розмовляти з ними доведеться, а якщо ні, то російський МЗС був прав.

Пізніше стало відомо, що діалог між Києвом і Донбасом будуть проводити за допомогою Царьова, Медведчука, Нестора Шуфрича. Представником президента в цих переговорів призначений екс-президент України Леонід Данилович Кучма. Судячи зі складу учасників, які мають вагу в колах людей південно-східних регіонів, цей план не виглядає таким уже безнадійним.

А тим часом, Європейці нагадали Росії, що вони можуть ввести третю хвилю санкцій, яка буде здатна значно підірвати російську економіку. Сигналом для початку може послужити небажання Росії вплинути на ополчення, щоб вони йшли на переговори з українським урядом. Санкції чи ні, але вже сьогодні ввечері стало відомо, що сторони домовилися.

Події, останні новини України 24.06.2014. Торгові війни Росії і України

Сьогодні вранці в українських і російських ЗМІ з’явилася інформація, що Україна почала відбирати газ, який був призначений для транспортування в Європу, але пізніше стало відомо, що це не відповідає дійсності. Інформацію спростували офіційно в » Газпромі», уточнивши, що претензій до України за транспортування газу не мають.

Але зате Росія перестає купувати українські продукти, зокрема, продовольство. Россільгоспнагляд пояснює це тим, що українські продукти, особливо злаки, вражені поширеною хворобою кукурудзяного шкідника. Правда це, а може це своєрідні санкції з російської сторони буде відомо пізніше, про що Вам і повідомимо.

Україна сьогодні, останні новини 24 червня. ЄС все ще збирається зробити з Україною безвізовий режим

ЄС знову дає українцям надію на безвізовий режим, але перед цим треба виконати ряд умов. За словами європейських дипломатів, Україна успішно справляється і вже восени громадяни зможуть їздити до ЄС без віз. В ЄС не уточнили впливає на це рішення нинішня ситуація в Україні, але очевидно, що українці готові піти на все заради безкоштовного відвідування Західної Європи.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!