ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Ополчення Донбасу готове до перемир’я до 27 червня

Сьогодні після тривалих і складних переговорів на Донбасі один з лідерів ополчення Олександр Бородай повідомив про підтримку перемир’я з боку повстанців, але тільки до 27 червня. Нагадаємо, цей день ознаменувався зустріччю на Донбасі представників Української влади, спостерігачів ОБСЄ і представників самопроголошеної Донецької народної республіки в особі її «прем’єра» Олександра Бородая. На цьому зібранні були присутні екс-президент Леонід Кучма, регіонали Нестер Шуфрич, Віктор Медведчук, Олег Царьов і представники ОБСЄ.

В рамках зустрічі обговорювалося питання про припинення вогню з обох сторін. Основою для діалогу став мирний план Петра Порошенка, який він оголосив ще в минулу п’ятницю, перебуваючи в зоні АТО. Сьогоднішні переговори дожни стати початком побудови конструктивного діалогу між конфліктуючими сторонами. Зараз найголовніше припинити стрілянину, скласти зброю і почати говорити мовою слів і компромісів. Українська сторона пішла на цей серйозний крок перша і простягла руку Донбасу. Президент запропонував повну децентралізацію влади, можливість вільно використовувати російську мову на регіональному рівні, надання повної свободи в питаннях культури, історії та релігії. Влада України та західні партнери сподіватися на те, що таким чином вдасться врегулювати ситуацію.

Більш того, весь Захід закликає керівництво Російської Федерації посприяти у вирішенні питання. Мова йде про припинення постачання зброї, фінансування і постачання найомников на території Донецької і Луганської областей з боку Росії. Якщо Москва не прислухається, то ризикує отримати третю хвилю санкцій від Заходу, що паралізує основні сектори економіки цієї країни.

Автор: Катерина ЧубкоІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!