ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Ополченці фінансуються Януковичем?

Павло Клімкін, нещодавно призначений замість Андрія Дещиці на посаду Міністра закордонних справ України заявив, що нові українські власті мають докази, що повалений в результаті державного перевороту легітимний український президент Віктор Янукович, таємно фінансує ополченців у східних регіонах України.

Також Він зазначив, що керівництво України тисне на Росію, щоб були заблоковані джерела фінансування сил народної самооборони Донбасу. Крім цього, за словами міністра, він спілкувався зі своїми колегами з країн, що входять в Європейський Союз, і повідомив їм, що потрібно перекрити канали фінансування та набору в добровольчі загони ополченців, так як фінансова допомога все більше збільшується, і активісти ополчення мають на озброєнні вже навіть важку техніку.

Ще Клімкін повідомив, що зараз українська сторона має чітку позицію, з якої випливає, що назріла необхідність організації в східних регіонах України місцевих виборів, які повинні пройти раніш тих термінів, які встановлені законом. Також, разрабатывающийся проект Конституції має врахувати можливість вибору губернаторів жителями самих регіонів.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!