ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Оператори нададуть безкоштовну зв’язок жертвам «мобільного рабства»


© Максим Блінов/РІА Новини

Скористатися безкоштовним обслуговуванням зможуть близько 140 тисяч абонентів, які не змогли піти від оператора з вини мобільної компанії. Однак експерти зазначають, що більшість жертв «мобільного рабства» самі не встигли вчасно покинути оператора з-за боргу або неправильно оформленого договору.

Тим не менше, як розповіли «Известиям» представники Мінкомзв’язку, з 8 квітня мобільні оператори повинні дотримуватися суворі терміни переходу абонентів зі збереженням номера. Якщо такого перехід на іншу мережу був здійснений не вчасно, то, згідно з законом, стільниковий компанія «зобов’язана забезпечити абоненту можливість безоплатного користування рухомого радіотелефонного зв’язком відповідно до умов раніше укладеного договору… до моменту фактичної передачі цього номера».

У зв’язку з цим, як відзначають в міністерстві, без попередньої активації так звані жертви «мобільного рабства» отримують безкоштовні послуги міжнародного і внутрішнього зв’язку. Проте за користування інтернетом та додатковими послугами абонентам все ж доведеться платити.

Варто відзначити, що представники найбільших операторів зв’язку МТС, Вимпелком, Мегафон і Tele2 стверджують, що перенесення номерів вони здійснюють в установлені терміни.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!