ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Олів’є Жиру недостатньо хитрий для Арсена Венгера

Нападник «Арсеналу» Олів’є Жиру зізнався, що головний тренер Арсен Венгер вимагає від нього бути хитрішими .

Французький нападник гідно провів свій другий сезон в англійському футболі, але не збирається зупинятися на досягнутому. За допомогою рад Венгера Олів’є працює над поліпшенням своєї гри.

«Після матчів Арсен Венгер постійно говорить мені про те, що я повинен підправити в своїй грі. Ми говоримо про моменти. Для нього я недостатньо хитрий. Одного разу він сказав мені, що я занадто прямолінійний у своїх забігах, занадто передбачуваний. Мені потрібно більше збивати суперника з пантелику».

«Я відчуваю, що здатний додати. Я здатний поліпшити деякі частини своєї гру, покращити свою статистику. Я наполегливо працюю над грою перед воротами, намагаючись розібратися з деякими деталями. Я згадую про деякі втрачені моменти, особливо проти «Челсі».

«Мені потрібно бути рішучішим у штрафному майданчику, а також у своїх діях по контролю м’яча і обороні. Мінімум раз в тиждень я намагаюся працювати над грою перед воротами. Я роблю це систематично, поки перебуваю в «Арсеналі». Мені це потрібно», — повідомив Жиру l’equipe.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!