ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Олександр Лук’янченко відмовився стати губернатором

Нещодавно у медіа з’явилася інформація про те, що Донецьку область очікують деякі кадрові зміни . Зокрема, з’явилися повідомлення, що нардеп Юхим Звягільський запропонував звільнити голову державної адміністрації Сергія Таруту, а на його місце призначити Олександра Лук’янченка.

Кадрові зміни порушувалися і на прес-конференції, проведеної в Донецьку. Там нинішній міський голова Донецька Олександр Лук’янченко спробував внести ясність у цю інформацію. Він заявив, що йому дійсно надходили пропозиції зайняти посаду глави області. Однак, мер утримався від коментарів з приводу людини, яка виступила з такою пропозицією.

Більше уваги Лук’янченко приділив тому, яке рішення прийняв щодо губернаторства. Міський голова заявив, що він відмовився від нової державної посади. Справа в тому, що Лук’янченко вже досяг верхньої вікової межі і якщо б погодився на нову посаду, то порушив би Конституцію країни.

Нинішній мер вважає, що він зможе працювати набагато більш результативно на нинішній посаді. А якщо б він погодився прийняти пропозицію стати губернатором, висока ймовірність компромату з-за віку зробила б його спроби поліпшити життя донеччан просто непотрібними.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!