ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Олександр ХАЦКЕВИЧ: «У Рибалки непогані шанси закріпитися в «Динамо»

Прес-конференція старшого тренера «Динамо-2» після розгромної перемоги в матчі з ПФК «Суми» .

— Хороша гра з нашого боку, хороша реалізація. Швидко забили три м’ячі і спокійно довели до кінця всю гру. Гарне поле, хороший стадіон, радує присутність глядачів. Гра з нашого боку була на досить хорошому рівні.

— Ви очікували, що суперник так слабо зіграє?

— Не знаю, може бути у команди «Суми» вже немає особливої мотивації, свої турнірні завдання команда вирішила. У нас же ще залишається мінімальний шанс зберегти прописку в першій лізі або хоча б піти з останнього місця, так що ми граємо більше на результат. Нам вже нікуди відступати. Хлопці зараз навіть кажуть «Шкода, що чемпіонат вже закінчується».

— Чого, на вашу думку, не вистачало команді, щоб на протязі всього сезону демонструвати таку гру і досягати таких результатів?

— Я вже неодноразово про це говорив. У нас непередбачувана команда, так як вона молода. Тільки два гравці 1992-го року народження, всі інші віком, тобто це, по суті, команда U-21. Десь не вистачало стабільності, десь натерпілися від суддів, особливо на виїздах. Але це вже історія, тому ми вже не дивимося. Головне — що хлопці не зупиняються, грають, отримують задоволення від роботи, і результат є.

— Кого б ви хотіли бачити на посаді головного тренера першої команди «Динамо» в новому сезоні?

— Завтра ви про все дізнаєтеся.

— Чи бачите ви в нинішньому складі «Динамо-2» гравців, які за потенціалом можуть стати гравцями головної команди?

— Зараз Сергій Станіславович Ребров присутній на наших іграх, деякі гравці їздили на збори з першою командою — Ягодінскіс, Рижук, тепер він звернув увагу ще й на Мякушко. Ці троє гравців вже досить стабільно грають хоча б на рівні «Динамо-2». Це хлопці достатньо хорошого рівня. Може бути, їм ще не вистачає досвіду виступів у більш чоловічому футболі. На мій погляд, перераховані гравці можуть залучатися до матчів за першу команду, але ви ж розумієте, там величезне значення мають результати. Вони ще досить молоді хлопці. Все залежить від головного тренера, але і в першу чергу від самих гравців.

— Чи є шанси у Сергія Рибалки повернутися в київське «Динамо» та заграти в першій команді?

— Він зараз повернувся з Чехії, тренується з нами. У нього закінчилося орендну угоду. Як буде далі — залежить від нового головного тренера першої команди. А те, що він — футболіст досить сильний, Сергій показав у Чехії. Думаю, що у нього непогані шанси для того, щоб закріпитися, але все залежить від рішення головного тренера, адже кожен тренер підбирає футболістів під свою модель гри.

— Чи була у вас розмова з президентом про перспективи «Динамо-2» на наступний сезон? При наявності команд U-21 та U-19 деякі ставлять під сумнів доцільність змісту цієї команди…

— По першій частині ми з президентом ще не говорили, зустрінемося в кінці чемпіонату. В принципі, я свою позицію висловив, що ці хлопці вже два роки в дублі відіграли, ми разом два з половиною роки відпрацювали. І можу сказати, що зараз рівень абсолютно різний. Там ще юнацький футбол, а тут — більш «чоловічий». Ті ж Гармаш, Ярмоленко, Макаренко пройшли школу першої ліги. Саме тут вони зміцніли. Я вважаю, що зміст «Динамо-2» доцільно. Так, у нас дуже молода команда, але моя думка така: грати в чоловічий футбол і грати в юнацький футбол — це дві великі різниці.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!