ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Олександр Бубнов: «Виступ збірної Росії сміливо можна назвати провальним»

Відомий футбольний експерт Олександр Бубнов прокоментував заключний матч групового етапу ЧС-2014 між збірними Росії та Алжиру (1:1 ).

«Позиційна гра в атаці ще в кваліфікації викликала великі питання, але чомусь не поліпшувалася. Причому потенціал навіть у тому вигляді, що постав на чемпіонаті, у неї був. Контратакуючий стиль не завжди життєздатний, як в даній ситуації, коли потрібно тиснути всіма силами.

Більш того, при систематичних забросах катастрофічно не вистачало рослого потужного центрфорварда, здатного вирішити епізод одним дотиком. Це облога, а не швидка атака, в результаті якої забив Кокорін.

Після формування остаточного списку національної команди тренер «Ростова» Божович дивувався: якщо ваша модель гри схожа з нашою, то як може перешкодити Дзюба? Та й відразу відчеплений Погребняк в подібній ситуації міг стати в пригоді.

Капелло пішов на принцип: пан або пропав. Випало друге. Виступ збірної Росії сміливо можна назвати провальним. По суті, росіяни мінімізували шанси на вихід в плей-офф вже в першому матчі, коли тренер випустив оборонний склад проти суперника, якого потрібно було придушити. З Кореєю потрібно було з перших хвилин грати як проти Бельгії з Алжиром і брати впевнені три очки. Тоді при іншому розкладі з незрівнянно кращим настроєм все могло скластися інакше.

Зверніть увагу, що всякий раз змінювався склад. Ми зрозуміли, яку гру ставив Росії Капелло, але він сам до кінця не був впевнений у виконавцях. Той же чоловік в чиєму появі на полі не було сумнівів — Акінфєєв — дав слабину.

Взагалі манера роботи італійця, на мій погляд, не підходить під стильові особливості нашої національної команди. В другий по силі з кінця групі росіяни жодного разу не виграли, забивши менше всіх своїх суперників, і залишилися за бортом плей-офф», — резюмував Бубнов.Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!