> Огляд: Audi представила R8 LMX з лазерною технологією фар | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ » Огляд: Audi представила R8 LMX з лазерною технологією фар

audi-r8-lmxAudi запустила свій «перший в світі серійний автомобіль з лазерними фарами дальнього світла. Справедливості заради, варто відзначити, що компанія BMW оголосила про представлену технологію на серійній i8 трьома місяцями раніше і по праву може вважатися першопрохідцем в цій області. Тим не менш, піддослідної моделлю Audi стала R8 LMX, обладнання складається з чотирьох лазерних діодів, які випромінюють біле світло з колірною температурою 5500 Кельвін. Фари активуються при швидкості 60 км/год та значно підвищать «видимість і безпеку». На додаток до технології, модель отримує систему сенсорів на основі камери, яка виявляє інші автомобілі і активно регулює світловий потік.

Крім технологій освітлення, R8 LMX отримує зовнішній забарвлення Ara Blue, фіксоване заднє крило, чорні вихлопні труби, керамічні гальмівні диски і ексклюзивні 19-дюймові колеса.

Продуктивність забезпечує 5,2-літровий V10 потужністю 570 к.с. і 540 Нм крутного моменту. 7-ступенева коробка S Tronic і система повного приводу Quattro дозволяють купе прискорюватися до 100 км/год за 3,4 секунди і максимальної швидкості 320 км/ч.

Audi R8 LMX вже доступна для замовлення в Німеччині за ціною 210 000 €. Виробництво обмежено до 99 одиниць, а перші поставки заплановані на це літо.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!