> ОБСЄ визнає вибори в Україні легітимними | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » ОБСЄ визнає вибори в Україні легітимними

Організація з безпеки і співробітництва в Європі не бачить підстав для визнання президентських виборів в Україні нелегітимними . Про це заявив генеральний секретар парламентської асамблеї ОБСЄ Спенсер, повідомляє ТСН.

«У нас сьогодні був насичений день, ми провели багато зустрічей, отримали багато інформації», — зізнався він. «Ми намагаємося оцінити, наскільки безпечно людям приходити на виборчі дільниці. Ми збираємо інформацію від спеціальної моніторингової місії, у нас є довгострокові спостерігачі, які знаходяться тут в регіоні», — додав керівник парламентської асамблеї організації. Олівер пояснив, що має на увазі, перш за все, ситуацію на крайньому Сході України.

«Ми розуміємо, що вибори зіткнулися з великими проблемами. Для деяких людей, які хочуть проголосувати, це досить небезпечно, але ми сподіваємося, що небезпека можна буде попередити і подолати», — підкреслив представник ОБСЄ. «Я абсолютно впевнений, що ці вибори будуть визнані легітимними як волевиявлення більшості людей», — підсумував він.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!