ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Оборонпром готовий представити новітній багатофункціональний вертоліт


На престижній міжнародній виставці Defence Services Asia в Малайзії Росія представить багатофункціональний вертоліт Ка-32A11BC .

Спектр його можливостей досить широкий. Техніку застосовують у боротьбі з великими пожежами, пошуково-рятувальних операціях і складних будівельно-монтажних роботах. Як передає видання novosti-rf.ru високий клас вертольота Ка-32A11BC оцінили в більш ніж 30 країнах.

З новинок на виставці будуть продемонстровані вертольоти Мі-171А2, розроблений на основі всесвітньо відомої серії Мі-8, Ка-62, який створювали в рамках широкої міжнародної кооперації.

«Моделі військово-транспортних вертольотів представлять серії Мі-8/17, а також Мі-35М, розроблений із застосуванням новітніх технологій на основі легендарного військово-транспортного Мі-24. Ці вертольоти використовуються у всіх регіонах світу і славляться надійністю, ефективністю і високою «живучістю», — пише видання.

Крім того, на експозиції виставлять двигуни покоління 4+ для багатоцільових бойових літаків сімейства Су-30 і покоління 4++, призначених для оснащення сучасних винищувачів.

Виставка відкриється в Куала-Лумпурі 14 квітня і триватиме три дні. Росію на ній представить корпорація «Оборонпром» з продукцією від дочірніх підприємств «Вертольоти Росії» і «Об’єднана двигунобудівного корпорація». Як запевняє учасник експозиції, в Малайзії будуть спрямовані на найбільш актуальні моделі для Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Міжнародна азіатська виставка DefenceServicesAsia є однією з найбільших в світі по демонстрації озброєння та оборонних технологій. Вона проводиться раз у два роки і вважається найбільш перспективним майданчиком для розвитку співробітництва в оборонній сфері та сфері безпеки.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!