ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Нові подробиці з батальйону «Донбас»

23 травня відбулася битва між батальйоном «Донбас», до складу якого входило 25 осіб з місцевого населення Донецької області, і батальйоном повстанців «Схід», в якому було близько ста чоловік.

Члени «Донбасу» пересувалися колоною на автомобілях і потрапили в засідку ополченців. За словами командира «Донбасу» Насіння Семенченко, озброєння нападників значно перевищувало арсенал групи місцевих жителів.

За інформацією Семенченка, яку він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці, в склад «Сходу» входили представники Чеченської республіки, а також члени військових організацій Криму. Повідомляється, що батальйон «Донбас» в ході перестрілки втратив п’ятьох бійців і ще шість отримали поранення. Ополченці понесли більші втрати — 11 чоловік вбитими і 6 пораненими.

Крім того, командир батальйону повідомив імена загиблих бійців. Двоє з них були пенсіонерами: чоловік 60-ти років з позивним «Дід» і військовий пенсіонер 61-го року під позивним «Матвій». Решта троє загиблих — молоді чоловіки: 38-ми річний підприємець з Донецька («Федір»), програміст з Артемівська («Рейдер», 36 років) і боєць під позивним «Рябий», 33-х років.

На думку командира Семенченко, загін міг би обійтися і без жертв, якби до неї прийшли українські військові, які проводять АТО в регіоні.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!