ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Німцям не сподобався Яценюк

Робоча поїздка Арсенія Яценюка до Німеччини виявилася не дуже радісним . Він досяг посади глави Кабміну після нещодавньої зміни влади і зникнення колишнього президента.

Днями Яценюка запросили до німецького міста Аахен для участі у врученні премії імені Карла Великого. Але жителі німецького міста виявилися українському прем’єру не зовсім теплий прийом.

Місцеве населення зібралося біля місця вручення премії з плакатами, в яких звинувачували Яценюка в тероризмі. Церемонія вручення пройшла під вигуки гасел, зміст яких був у тому, що український прем’єр ущемляє права ополченців Східної України.

Заперечливо засуджували дії української влади в східних областях і наполягали, що вони повинні прислухатися до ополченню Сходу. Але, українського прем’єра така зустріч, схоже, не сильно образила, і він вирішив продовжити свій офіційний візит.

Нагадаємо, що окрім присутності на церемонії вшанування Хермана Ван Ромпея, український політик планує вирішити ряд питань, пов’язаних з Україною. Зокрема, він збирається провести кілька консультацій з провідними політиками Німеччини, а також обговорити з іноземними колегами українські газові борги.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!