ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ » Найпотужніший Ford Focus отримає двигун від «Мустанга»


Global Look Press

Стали відомі нові подробиці про «заряджений» варіант Ford Focus RS . Найпотужніший Focus отримає двигун від Ford Mustang: 2,3-літровий бензиновий силовий агрегат сімейства EcoBoost потужністю близько 300 к.с. Автомобіль залишиться передньопривідним.

Зараз такий двигун встановлюється в Mustang для європейського ринку, зазначає Carexpo. За деякими даними, для Focus RS його можуть запропонувати в двох варіантах форсіровки, у спецверсії зразок RS500 мотор зможе видавати до 350 к.с.

При цьому прес-служба Ford поклала кінець роздумам про те, чи зроблять автомобіль повнопривідним. Вирішено, що це зробить хот-хетч занадто важким. Тому Focus RS і раніше буде передньопривідним. А компенсувати недоліки архітектури у вигляді недостатньої обертальності передніх коліс буде підвіска RevoKnuckle і електронний диференціал.

Спочатку передбачалося, що ринковий дебют нового Ford Focus RS відбудеться в 2015 році. Тепер керівництво концерну не виключає, що прем’єра затримається до 2016 року. Найбільш імовірною причиною затримки є маркетинг — зараз Ford зайнятий європейськими продажами Mustang. При цьому вже в 2017 Ford планує представити наступне покоління «цивільного» «Фокусу».Інші записи з категорії "НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!