ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Надрукований на 3D принтері павук може грати в більярд


Цей робот був створений студентами Каліфорнійського університету в Берклі, що працюють в лабораторії биоподражательных мікросистем, назва робота STAR означає Sprawl Tuned Autonomous Robot.

Робот може робити найрізноманітніші дії — танцювати,стрибати і навіть грати в бильярд.Все деталі робота, за винятком акумуляторних батарей, електродвигунів і електронних компонентів були виготовлені за допомогою тривимірного принтера ProJet 3000. Це означає, що у разі потреби такі роботи можуть бути виготовлені швидко, недорого і в великих кількостях.

Основна частина корпусу робота містить акумуляторну батарею і електронний блок управління, пов’язаний з приводами шести ніг, кожна з яких може рухатися по власній траєкторії. Кожна з кінцівок закінчується подобою колеса з трьох спиць, довжиною 2.8 сантиметри, між якими залишені проміжки в 90 кутових градусів. Це дозволяє такого псевдо-колеса чіплятися за будь-які виступи та нерівності при подоланні перешкод на 4 сантиметри вищий, ніж може подолати звичайне кругле колесо.

На рівної гладкої поверхні робот STAR може розвивати максимальну швидкість до значних 5.2 метрів в секунду, змушуючи «ковтати пил з під своїх коліс» одного з найшвидших роботів — робота-таргана VelociRoACH. Рухаючись на повній швидкості, робот може повністю зупинитися, поворот на 360 градусів і вирушити у зворотному напрямку менше ніж за одну секунду.

Дослідницька група вже виготовила три різних варіанти роботів STAR, щоразу вдосконалюючи його конструкцію і розширюючи його функціональність. В одній з останніх варіантів робот отримав демпфіруючі елементи, які, поряд з пружними пластиковими прутками, запобігають ушкодження в разі зіткнення робота, що рухається на максимальній швидкості, з твердим перешкодою.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!