ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » На засіданні РБ ООН більшість країн підтримала Україну, Росія не виступала

Про це повідомив співробітник постійного представництва України при ООН Єгор Пивоварів .

За його словами, західні партнери висловили підтримку зусиль України, спрямованих на проведення демократичних виборів президента, Росія відмовчалася. «Україна донесла свою стурбованість провокаційними діями російської сторони, спрямованими на зрив виборів. Ми також інформували членів Ради Безпеки про можливу дестабілізацію обстановки в Україні 25 травня — в день голосувань. Крім того, ми запевнили, що український уряд, суспільство розглядає проведення президентських виборів як наріжний камінь стабілізації політичної ситуації в країні», — зазначив спікер постпредства.

Дипломат також підкреслив, що «західні партнери висловилися за те, щоб Україна мала можливість провести транспарентні демократичні вибори». При цьому, за його словами, представники Великобританії «закликали Росію сприяти нормалізації обстановки на Сході України і використовувати свій вплив, щоб дати українській владі реалізувати це волевиявлення».

На питання про позицію Росії під час засідання, Пивоварів відповів: «Росія не виступала».

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у четвер заявив, що українська сторона звернулася до партнерів в Раді Безпеки ООН з проханням терміново скликати засідання Радбезу.

«Ми представимо докази того, що саме з російської сторони робляться спроби ескалації конфлікту, кровопролиття, безуспішних захоплень українських прикордонних застав та зриву президентських виборів. Росія не відмовилася від своєї мети», — підкреслив глава уряду.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!