> На Сході України тривають розстріли мирних жителів | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » На Сході України тривають розстріли мирних жителів

В результаті розстрілу вантажних машин «Луганського м’ясокомбінату» близько Красноармійська постраждало 4 людини — двоє поранені, двоє, на жаль, загинули.

Інформація отримана з джерела в правоохоронних органах. З цієї інформації 3 автомобіля «Луганського м’ясокомбінату» їхали в Дніпропетровськ з Донецька. Неподалік від Красноармійська їх обстріляли невідомі, що призвело до загибелі людей. Випадок вже не перший, але почастішання подібних подій змушує задуматися.

Враховуючи схоже повідомлення з Луганської області (р. Новоайдар), де обстріляли легкові автомобілі і рейсовий автобус, виникає багато питань, причому до всіх сторін, що беруть участь у збройному конфлікті на Сході України. Зокрема, хто відповість за ці розстріли? Хто буде їх розслідувати? І найголовніше — до яких пір будуть гинути мирні люди?

Українська влада оголосила ополченців «терористами», ополчення не лишилося в боргу і обозвало київську владу «хунтою», з великою кількістю не завжди цензурних прикметників. Зупинити протистояння мирним шляхом малореально, будемо реалістами. Але, бути може, керівники всіх воюючих сторін намагатимуться допускати загибелі цивільного населення? Так само добре було б провести розслідування всіх випадків загибелі мирних громадян. Якщо необхідно, то і з запрошеними іноземними фахівцями, щоб розслідування було об’єктивним, і вбивці отримали по заслугах.


Автор: Костянтин ЖуковІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!