ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА » На Алясці здобули найбільшого в історії грізлі

медведьМисливець на Алясці здобув ведмедя грізлі, довжина шкури якого становила три метри. Зовсім недавно цей ведмідь був визнаний найбільшим представником цього виду з усіх, які коли-небудь здобував людина.

Тридцяти п’ятирічний Ларрі Фіцджеральд був на полюванні разом зі своїми друзями недалеко від Фербенкс. Коли мисливці помітили ведмедя величезних розмірів, вони стали стежити за ним. Полювання тривало близько трьох годин. Як тільки тварину було виявлено, Фіцджеральд вистрілив у хижака і, потрапивши йому прямо в шию з відстані двадцяти метрів, вбив його.

За словами мисливця, вони знали, що цей ведмідь великий, але коли вони його побачили, то зрозуміли, що він просто величезний.

Група мисливців, яка вирушила на полювання, не могла припустити, що цей день для них буде незвичайним. Мисливці хотіли знайти слід лося, однак їм вдалося вполювати справжнього монстра.

Цей ведмідь гігантських розмірів, якого застрелив Фіцджеральд, був відзначений, як другий за величиною ведмідь серед всіх інших ведмедів, які були раніше виявлені, йому не вистачило лише частки міліметра, щоб дотягнути до чергового рекорду.

Про це стало відомо від представників Boone and Crockett Club, провідних знавців про всі найбільші трофеї мисливців на території Північної Америки. Варто зауважити, що розмір ведмедя зазвичай визначають за величиною черепа. За їх даними, череп ведмедя, якого вбив Фіцджеральд, тільки на один сантиметр менше черепа ведмедя, якого вбили на території Аляски в 1976 році.

За словами голови Річарда Хейла з Boone and Crockett Club, він був дуже здивований тим, як близько від міста був виявлений цей велетенський ведмідь. Також він додав, що незалежно від того, чи був побитий рекорд, але, завдяки успіху Фіцджеральда, в даний час полювання на грізлі буде суттєво зростати.Інші записи з категорії "ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!