ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » МЗС України не визнає вбивства під Слов’янському італійського журналіста Роччелли

Сьогодні ми повідомили плачевну новину про страшному вбивстві в Україні ще одного журналіста, а також його колеги-перекладача . Мова про смерті Андреа Роччелли, а також його товариша на чужині, російського перекладача Андрія Миронова.

Офіційно, на жаль, довелося підтвердити представникам ДНР про ще один кричущий випадок з журналістами. Знайдені мертвими Андреа Роччелли, а також Андрій Миронов. В цих краях (в Слов’янську сталося) вони виконували обов’язок професійних представників ЗМІ — намагалися максимально прозоро подавати інформацію з регіону.

Смерть Андреа Роччелли, як і Андрія Миронова, за оцінками фахівців ДНР, настала не випадково — цих представників преси вбили. При житті Андреа Роччелли займався журналістикою — часто робив фото-репортажі. В Росії інформацію про смерть чоловіків підтвердили з посиланням на ЗМІ Донецька, але в Мзс України поки відмовчуються з приводу загибелі журналістів.

В українському відомстві вважають, що зарано давати однозначні оцінки ситуації. В Мзс наголошують, що не можуть однозначно сказати, загинули чи Андреа Роччелли з Андрієм Мироновим, так як до ДНР сьогодні доступу особливого немає.

Тим часом в українському МВС кажуть, що, швидше за все, дані про смерті Роччелли правдиві, а от про долю його товариша і колеги говорити рано — підтверджень, що Мронова також немає в живих, у відомстві не мають.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!