ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » МЗС: у Донецьку були не переговори, а зустріч

Заступник міністра закордонних справ на Україні прокоментував вчорашню зустріч в Донецьку, в якій брав участь не тільки екс-президент України, але і політики, а також лідери ДНР і ЛНР, заявляючи, що це не було переговорами.

Данило Лубківський запевняє, що відбулася зустріч просто спрямована на врегулювання дестабілізованої ситуації. У такому разі, дуже дивно, що це зустріччю завідував не президент країни, а другорядні особи держави, самостійно організували дані переговори. У той же час Лубківський обіцяє, що всі результати цієї зустрічі скоро стануть відомі. Відповів на запитання заступника міністра про присутність посла РФ, вважаючи це необхідним для примирення сторін, але тут же повторюючи, що Росія повинна робити всі тільки те і так, щоб ополченці склали зброю, а наявні російські сили, якщо є, терміново покинули Україну.

Переговори, в яких брав участь Медведчук, екс-президент Кучма, а також Царьов, представники двох Республік, спостерігач від ОБСЄ і посол від Росії, закінчилися на райдужній ноті — обіцянку припинення вогню до 27 червня. Проте вже сьогодні знову було порушено хитке перемир’я.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!