ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » МЗС пояснив чому Меркель вибрала Медведчука для перегноворного процесу

Інтереси Європи, насамперед у мирному врегулюванні конфлікту на південному сході України . І Меркель запропонувала надати Медведчуку статус офіційного парламентера в першу чергу, виходячи з цих інтересів.

Сьогоднішня прес-конференція подарувала нам величезну кількість інформації від першого заступника міністра закордонних справ Наталії Галибаренко. Про частини цієї інформації ми вже писали, настала черга продовження. На думку Н. Галибаренко, вибір Ст. Медведчука як парламентера може пояснюватися тим, що А. Меркель бачить в ньому потенціал для того, щоб переговори завершилися мирним врегулюванням конфлікту. Н. Галибаренко повідомила також, що Україна, зі свого боку виконала всі зобов’язання, взяті на себе щодо забезпечення мирного вирішення протистояння, на відміну від Росії, яка висловила свою згоду з мирними ініціативами тільки на словах, не підкріпивши їх справою.

Статус Ст. Медведчука на майбутніх переговорах досить цікавий, він названий «посередником» при тристоронніх переговорах. Нагадаємо, канцлер Німеччини А. Меркель, під час телефонної розмови з президентами України, Росії та Франції запропонувала кандидатуру Медведчука як офіційного посередника на переговорах за участю представників України, Росії та ОБСЄ. Співрозмовники пропозицію підтримали.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!