> МВС України: ополченці проникають в інші області під виглядом біженців | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » МВС України: ополченці проникають в інші області під виглядом біженців

Українське Міністерство внутрішніх справ повідомляє, що нібито зафіксовані випадки проникнення активістів ополчення з зони так званої антитерористичної операції в інші регіони. Ополченці проникають в сусідні області під виглядом переселенців. Про це розповів Зорян Шкіряк, радник глави українського МВС, що займається питаннями переселення цивільних осіб із зони, де проводиться АТО.

Тим не менш, за словами Шкіряка, вже відпрацьований міжвідомчим штабом по евакуації переселенців більш досконалий механізм для ідентифікації всіх людей, які виїжджають із зони АТО. Також розроблена схема, при якій люди своєчасно сповіщаються про відкриття евакуаційного коридору, вирішені питання щодо забезпечення переселенців транспортом, а також соціальною та медичною допомогою.

Також в зону бойових дій будуть доставлятися пересувні банкомати, завдяки яким громадяни зможуть скористатися своїми грошовими коштами. Що ж стосується способів, з допомогою яких людей будуть сповіщати про відкриття гуманітарного коридору, то Шкіряк не озвучив ніяких подробиць з цього приводу.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!