> МВС України: заворушення в Одесі організував «Капітан Какао» | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » МВС України: заворушення в Одесі організував «Капітан Какао»

1006392859МВС України стверджує, що заворушення в Одесі організував місцевий житель на прізвисько Капітан Какао, він заарештований.

Кілька десятків активістів «антимайдана» загинули 2 травня під час пожежі у Будинку профспілок в Одесі. За офіційними даними, жертв 48, постраждалих — більше 200. При цьому місцевий депутат Вадим Савенко заявляв, що київська влада приховує справжні дані про загиблих в Будинку профспілок: за його даними, загинуло 116 осіб. Росія закликає ООН і ОБСЄ провести міжнародне розслідування цих подій, вважаючи, що Київ намагається приховати правду про події.

«В ході оперативно-розшукових заходів правоохоронцями був затриманий, а потім судом заарештований, Сергій Долженков на прізвисько Капітан Какао. Зараз слідством вже встановлено причетність цього громадянина до організації одеської трагедії«, — йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті МВС України в середу.

При цьому міліція стверджує, що батько «Капітана Какао», колишній ректор міліцейського вузу, намагався організувати втечу свого сина з країни, і для цього вони навіть залучили гримера, щоб змінити його зовнішність. «Крім цього, в Будинку профспілок було знайдено його пістолет, який він отримав, будучи працівником міліції. Так вони намагалися зробити вигляд, що він також загинув під час пожежі«, — впевнено МВС.

У понеділок МВС України визнало, що на місці пожежі знайдено сліди хлороформу, а 32 жертви загинули не від високих температур, а від «невідомої речовини». Раніше глава МВС України Арсен Аваков заявив, що до трагедії в Одесі 2 травня причетні місцеві політики, штаби кандидатів на президентську посаду, правоохоронці та їхні родичі і команди кандидатів на мерське крісло.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!