ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Мобільний додаток підкаже городянам час прибуття автобусівСкріншоти програми.

© Ridus.ru

Додаток «ЕТранспорт» вже успішно допомагає користувачам громадського транспорту в Єкатеринбурзі, Санкт-Петербурзі й Казані. Тепер сервіс доступний і для жителів столиці.

У Москві додаток поки що запущено в статусі бета-версії, так як ще не готова повна база з зупинками та маршрутами громадського транспорту.

Відзначимо, що «ЕТранспорт» є першою компанією, якій вдалося отримати дані про переміщення столичного транспорту, а керівник проекту і натяку не дає на те, звідки сервіс отримує інформацію.

«Такі умови», — каже Михайло Авдєєв, чим провокує ще більше питань.

Сервіс «ЕТранспорт» широко відомий у Єкатеринбурзі, де їм користується чи не кожен другий студент. Наприкінці весни «ЕТранспорт» почав роботу в Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, що програма показує в режимі реального часу переміщення громадського транспорту, а також прогнозує приблизний час прибуття до того чи іншого автобуса, трамвая або тролейбуса до необхідної користувачеві зупинці.

Завантажити «ЕТранспорт» для «Android» і «ЕТранспорт» для «iOS» можна за цим посиланням.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!