ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Мирні ініціативи президента України актуальні для всієї Європи

На сьогодні в Донецьку запланована зустріч тристоронньої групи щодо здійснення мирного вирішення ситуації на сході України, ініціатором якої виступає президент України Петро Порошенко.

Метою зустрічі представників тристоронніх обговорень між Хайді Тальявіні (ОБСЄ), послом Росії в Україні Михайлом Зурабовим і колишнім президентом України Леонідом Кучмою є виявлення та характеристика кожного етапу врегулювання військового конфлікту в східному регіоні. Те, що українська сторона буде представлена колишнім президентом України Л. Кучмою, підкреслив Петро Порошенко, тільки свідчить про важливість засідання.

Враховуючи обставину захоплення озброєними людьми регіонального відділення Нацбанку та Державного казначейства, і як наслідок — невиплата населенню Донбасу соціальних виплат, президент України висловив надію на швидке відновлення всіх соціальних виплат в регіоні.

За відомими даними, це вже не перший етап роботи Тристоронньої контактної групи, попереднє відбулося 8 червня ц.р. в Києві. Тоді з боку України виступив посол України в Німеччині Павло Клімкін. План мирних ініціатив української влади буде пріоритетним документом у роботі сьогоднішнього засідання Ради ЄС.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!