ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Міноборони: силовики не залишають шансів повстанцям на Луганщині

Міноборони повідомляє про спроби повстанців вийти з оточення, при цьому ними здійснюються напади на блокпости і воєнізовані колони українських силовиків в районі р. Рубіжне, Луганської області. Так, в ніч на 23 травня, між населеними пунктами Рубіжне та Дружелюбівка, колона українських силовиків, потрапивши в засідку, була обстріляна зі стрілецької зброї і гранатометів, що призвело до загибелі одного військовослужбовця і поранення трьох.

Також повідомляє, що днем раніше, на околиці Рубіжного силовики піддалися нападу з боку 500-ста повстанців, їх пособників і професійних найманців. Військова частина Луганська, готуючись до операції, розташовувалася в Антрациті. Незважаючи на «живий щит», який часто використовується при обороні, українські військові змогли утримати колишні позиції, втративши двох бійців. Втрати противника становили: 20 вбитих і 30 ранених.

Основне завдання силовиків полягає в оборонно-наступальних діях з метою не дати бойових формувань противника захопити інші населені пункти України, з чим вони відмінно справляються, як повідомляється в Міністерстві оборони.

Автор: Олексій АзацькийІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!