ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Меркель зателефонувала Порошенко з-за бійні в Донбасі

Лідер президентської гонки в Україні Петро Порошенко і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель по телефону обговорили майбутній розвиток відносин України з ФРН та ЄС.

Як повідомили в прес-службі Порошенко, в ході телефонної розмови, що відбулася у вівторок, головною темою спілкування стали президентські вибори в Україні, які відбулися 25 травня.

Меркель відзначила важливість проведення чесного і прозорого процесу волевиявлення українських громадян і привітала Порошенко з високим результатом на виборах.

Особливу увагу було приділено питанню якнайшвидшого врегулювання конфлікту на сході України.

Порошенко і Меркель наголосили на важливості реалізації спільних програм по створенню робочих місць на Донбасі. Сторони також обговорили можливість і формати найближчих зустрічей на вищому рівні.

Канцлер ФРН повідомила кандидату в президенти України про результати засідання Європейської Ради на рівні глав держав. У свою чергу, лідер президентської гонки відзначив послідовну позицію Німеччини і подякував канцлеру за підтримку стабільності та європейського курсу України.

Крім того, в повідомленні прес-секретаря Меркель Штефен Зіберта, опублікованому на сайті уряду Німеччини, йдеться про те, що канцлер Німеччини і Порошенко погодилися, що зараз важливо продовжити шлях внутрішнього примирення і вести національний діалог з допомогою круглих столів, a також здійснити конституційну реформу.

Як відомо, на сході України з середини квітня проходить антитерористична операція. Як заявив віце-прем’єр Віталій Ярема, зараз в АТО настав переломний момент.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!