ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Меркель: Асоціація України з ЄС набуде чинності після переговорів з Росією

Економічна частина Угоди про асоціацію Євросоюзу з Україною почне діяти не відразу після підписання, яке відбулося 27 червня на саміті ЄС, а лише після переговорів Єврокомісії, України і Росії, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель в Брюсселі за підсумками саміту ЄС.

«Торгова частина не відразу буде діяти. Спочатку відбудуться технічні переговори за участю Росії, Єврокомісії та України, всі учасники заявили про свою готовність до цього», — сказала Меркель.

За словами канцлера, затримка з вступом у силу економічної частини угоди пов’язана з необхідністю «знайти рішення, при яких побоювання РФ будуть зняті».

Як відомо, російська влада неодноразово заявляли, що у разі входження України в зону вільної торгівлі з ЄС, Росії доведеться захищати свій внутрішній ринок від безмитного потоку через Україну європейських товарів.

Крім цього МЗС РФ 27 червня заявив, що Росія чекає від ЄС і України на майбутніх консультаціях «відповідального і конструктивного підходу, який сприяв би зняттю цілком реальних, а не уявних занепокоєння Росії».

Нагадаємо, вчора на саміті в Брюсселі президент України Петро Порошенко підписав економічну частину Угоди про асоціацію з Євросоюзом.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!