ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Мер Донецька закликав жителів сидіти вдома

Мер Донецька Олександр Лук’янченко звернувся до жителів і заявив, що «ситуація в місті залишається стабільно напруженою» .

«На території Донецька сьогодні відбувалися бойові сутички між армійськими підрозділами України і прихильниками Донецької народної республіки. Є жертви серед цивільного населення. Повністю не працює Донецький аеропорт. З перебоями працює залізничний вокзал», — цитує Лук’янченко прес-служба Донецької міськради.

Мер звернеться до жителів з проханням утриматися від поїздок у бік аеропорту і ж/д-вокзалу.

«Ці події налякали донеччан і внесли дестабілізацію в життя міста. У зв’язку з відсутністю інформації про плани збройних сторін, я закликаю городян проявляти витримку і організованість. Утримайтеся від поїздок в район аеропорту і по можливості в район залізничного вокзалу. Стежте, де знаходяться ваші діти. Постарайтеся не виходити з дому без особливої потреби», — заявив Лук’янченко.

За його словами, вулиці Артемівська, Стратонавтів і Червоноармійське шосе заблоковані силами міліції, рух по них не здійснюється.

«Міська влада скорегують частина маршрутів пасажирського транспорту. Ми контролюємо роботу комунальних служб, продовольче забезпечення міста стабільно», — додав мер.

Він також пообіцяв інформувати населення про події через засоби масової інформації та офіційний сайт міського голови.

«У місті працює гаряча лінія 15-84 для стаціонарних телефонів або 0623352785 для мобільних. Я сподіваюся, разом ми зможемо подолати всі труднощі та забезпечити мир у нашому краї», — зазначив Лук’янченко.

Нагадаємо, сьогодні в Донецьку після захоплення терористами аеропорту почалася активна фаза АТО.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!