ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Медведєв захистив продукцію Apple16 лютого 2014 . Голова уряду Росії Дмитро Медведєв на трибуні в лижно-біатлонному комплексі «Лаура» під час чоловічої естафети з лижних гонок на XXII зимових Олімпійських іграх у Сочі.

© Михайло Климентьєв/РІА Новини

Не слід відмовлятися від айфонів і айпадів з-за розбіжностей з США, вважає прем’єр-міністр РФ.

Голова уряду Російської Федерації Дмитро Медведєв вважає, що не слід бойкотувати американські гаджети через загострення розбіжностей з США, повідомляє «Комсомольская правда», кореспондент якої прем’єр-міністр дав розлоге інтерв’ю.

«При чому тут наші сьогоднішні тертя з Америкою і IPhone? Тоді Давайте відмовимося від будь-яких імпортних речей, і що у нас буде? Північна Корея? Це не наш шлях. Більше того, я навпаки вважаю, що ні ми, ні американці, ні європейці не повинні ні від чого відмовлятися. Шкодити американцям за допомогою відмови від продукції Apple — це смішно», — підкреслив Медведєв, відомий своєю любов’ю до американської техніки і особливо до продукції фірми Apple.

Дмитро Медведєв категорично спростував чутки про те, що нібито грає в ігри на робочому місці. Нагадаємо, що подібну інформацію не раз розповсюджували у мережі блогери, негативно відносяться до діяльності глави уряду.

«Ніяких ігор немає. У мене два державних планшета. В один закачуються документи до засідання уряду, а в іншій — матеріали до заходів, в яких я беру участь», — стверджує прем’єр.

Медведєв підтвердив, що колеги з Вірменії презентували йому новітні вірменські гаджети «Армфон» і «Армпад». Однак у робочому кабінеті він їх не тримає.

Глава уряду додав, що любить читати паперові версії газет, але часто переглядає їх у айфоне і айпад.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!