> Макіївка: 5 поранених в результаті нападу на військовий госпіталь | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Макіївка: 5 поранених в результаті нападу на військовий госпіталь

Сьогодні вибухи сталися в колись мирному місті Макіївка, яке розташоване поблизу Донецька, і є його містом-супутником . За наявними відомостями, кілька невідомих, підібралися до інтернату, який був переобладнаний Збройними силами України Донецького регіону під військовий госпіталь, і кинули туди гранату.

Головне управління Міністерства внутрішніх справ України володіє інформацією про п’ять поранених, серед яких є і важкий. Госпіталь знаходиться в Червоногвардійському районі Макіївки. Цей район найближче розташований до Донецька, в деяких місцях житлові будинки цього району відокремлені лише проїжджою частиною вулиці від житлових будинків Донецька. Населення Червоногвардійського району — близько 80 тисяч осіб, що становить трохи менше чверті від усієї майже чотириста тисячної Макіївки.

Крім нападу на шпиталь, сьогодні в Макіївці сталася ще одна подія, пов’язана з набирає обертів конфліктом між українськими силовиками і ополченцями — близько десяти невідомих, увірвавшись в охоронюване приміщення одного з банків, заволоділи вогнепальною зброєю в кількості 17 одиниць, 19-ю бронежилетами і різними боєприпасами. У зв’язку з цим правоохоронцями порушено кримінальну справу за статтею «викрадення вогнепальної зброї».

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!