ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Майдан озвучив свої вимоги

Сьогодні в Києві відбулося четверте громадське віче на Майдані Незалежності, передає «Укрінформ» .

Організатори показали присутнім телесюжет про перетин українського кордону колоною бронетехніки в минулу п’ятницю. Після цього вигуки «Ганьба!» прозвучали на адресу в.о. міністра оборони Михайла Коваля, який з трибуни парламенту у той же день запевняв, що контроль над кордоном відновлений.

На віче було також оприлюднено звернення Майдану до київської влади з вимогами розслідувати дії попередньої влади, прозорої тарифної політики, благоустрою роботи комунальників, скорочення посадових осіб, створення відкритої адміністрації Майдану в приміщенні КМДА.

Учасники зібрання, серед іншого, обговорили створення меморіалу Небесної сотні. На сайті demos.org.ua буде організовано відкрите голосування за проекти. Громада також висловила незгоду з намірами київської влади звільнити Майдан від наметів і барикад.

Учасники віче також вимагали люстрації чиновників, які вчинили злочини проти Майдану. Громада підтримала ідею про створення люстрационной бази, озвучену членом люстрационного комітету Майдану Сергієм Бойко.

Присутні також вшанували хвилиною мовчання полеглих у двох війнах Другої Світової і тієї неоголошеної, яка зараз відбувається на сході України.

Тим часом Києво-Печерську Лавру пікетують «тітушки».Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!