> Лукашенко вважає, що порядок в Україні не відновиться без національного лідера | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Лукашенко вважає, що порядок в Україні не відновиться без національного лідера

Президент Білорусії Олександр Лукашенко вважає, що порядок в Україні не відновиться без національного лідера . Він упевнений, що український сценарій розвитку подій в Білорусі не можливий.

«Поки в Україні не буде національного лідера, там буде безлад», — заявив білоруський лідер в інтерв’ю російському телеканалу «Дощ».

«З точки зору права, референдуми про федералізацію в Донецькій та Луганській областях України не мають ніякого значення. Я не кажу, в яких умовах проводився референдум… Будь референдум повинен проводиться на підставі Конституції», — переконаний він.

«Я дуже добре знаю, краще ніж хто-небудь в Росії, що відбувається в Україні. З різних причин, по різних каналах. Народ одурманили, народ очманів, вони не розуміють, що відбувається. Федералізація, децентралізація, євроінтеграція та інше. І тут Путін має рацію: треба зібратися і поговорити з цими сепаратистами так званими — чого ж ви хочете? Ви не повторюйте помилку Януковича», — продовжив глава держави.

«У цій ситуації потрібен лідер, людина, яка прийде, скаже: так, ось так зробимо, і підуть всі», — вважає Лукашенко.

На питання, чи можливі подібні сценарії в Білорусії, він відповів: «Не буде цих сценаріїв у Білорусі при будь-якому збігу обставин. Принаймні, поки я президент».

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про готовність надати Україні будь-яку допомогу і підтримку, але висловився категорично проти посередництва.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!