> Ловчев: «У випадку з Суаресом ФІФА навряд чи пройде повз» | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Ловчев: «У випадку з Суаресом ФІФА навряд чи пройде повз»

Футбольний оглядач Євген Ловчев — про можливе покарання форварда збірної Уругваю Луїса Суареса, який в матчі групового турніру ЧС-2014 вкусив захисника італійської команда К’єлліні.

— Думаю, що Суарес буде покараний, — каже Ловчев. — Суареса карали і в чемпіонаті Голландії, і в чемпіонаті Англії за такі ж укуси. Там були дискваліфікації спочатку на 7 матчів, потім на 10. Зараз цю його дурь бачив весь світ. Я не обговорюю зараз пом’якшувальні обставини — якщо подивитися будь-які такі епізоди дуелей форвардів і захисників, то переваг у гравця атаки не так багато, тому що захисник розставляє лікті і просто не пускає до м’яча, в результаті Суарес злиться і починає кусатися.
Справа в іншому — треба вміти тримати себе в руках. А тут з’явилася порода хлопців, які ось так себе подають. То Балотеллі щось утне, то Суарес починає кусатися. Форварди класні, але вже дуже химерно все.

У випадку з Суаресом ФІФА навряд чи пройде мимо. Хлопець не вміє себе стримувати, просто якийсь людоїд, це вже не смішно. Плечі, руки, він скоро шию супернику почне кусати. В принципі, кожен сходить з розуму по-своєму — хтось б’ється, хтось п’є, але за полем. Цей ось так проявляє себе, це вже якесь психічне відхилення. Вважаю, покарання буде досить серйозним, і як би Суарес не пропустив ще й наступний ЧС, в Росії.Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!