> Літо почнеться з першого в Росії дитячого рок-фестивалю | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Помощь переселенцам » Літо почнеться з першого в Росії дитячого рок-фестивалю1 червня в московському парку «Червона Пресня» відбудеться «Kids Rock Fest» — перший в Росії дитячий рок-фестиваль .

«Kids Rock Fest» — це не просто концерт під відкритим небом, це новий формат відпочинку для всієї сім’ї, який об’єднує, заряджає енергією і дозволяє розділити яскраві емоції з самими близькими людьми.

Для дітей «Kids Rock Fest» — свято неслухняності і відмінного настрою, для батьків — ще й можливість прищепити дитині смак до музики, яка подобається їм самим. Коли всім членам сім’ї цікаво і легко проводити час разом — це і є головна сімейна цінність.

В першому дитячому рок-фестивалі музиканти з рок-груп «Пригоди Електроніків», Катя Гордон, Юта, ZNAKI, BeatDevils, «Кінець фільму», NoizeMC не тільки зіграють для маленьких рокерів, але й проведуть майстер-класи, почитали вірші і розкажуть дивовижні історії про своє дитинство.

Програма фестивалю нікого не змусить нудьгувати: рок-малышник, рок-н-рольний аквагрим, Harley-шоу, дитяча фан-зона, фотозона «Rock Family Look», рок-караоке, співоча кухня для пап, уроки хендмейду та гри на гітарі, рок-читання з книжковим автобусом «Бампер» і безліч рухливих ігор і конкурсів, а також маркет хендмэйд товарів, створених натхненними батьками.

Запрошуємо всіх активних дітей і батьків насолодитися річним сімейним святом без жодної фальшивої нотки!

Час проведення — 1 червня, з 12:00 до 20:00.

Вхід безкоштовний, незабутні враження — теж.

Сайт фестивалю: http://www.kidsrockfest.ru/Інші записи з категорії "Помощь переселенцам":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!