> LG готує свій перший смартфон на Windows Phone 8.1 | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » LG готує свій перший смартфон на Windows Phone 8.1

Вже цього літа, LG планує анонсувати свій новий смартфон, що працює на базі новітньої операційної системи Windows Phone 8.1, яка була представлена в квітні поточного року в рамках Microsoft Build 2014.

Після виходу Windows Phone 8.1 південнокорейська компанія LG переглянула своє ставлення до мобільної платформи Microsoft і вирішила відновити співпрацю з софтверним гігантом з Редмонда.

Як повідомляють наші західні колеги, LG вирішила знову спробувати свої сили в створенні WP-смартфонів і найближчим часом вийде на ринок зі своїм першим апаратом, що працює під управлінням мобільної операційної системи Windows Phone 8.1. Він обзаведеться великим сенсорним дисплеєм з вузькими рамками по краях. Точні технічні специфікації новинки нам поки невідомі. Але відомий багатьом з нас Еван Бласс, він же @ evleaks, вже опублікував у своєму твіттері перше прес-фото новинки.

Uni8

За деякими даними, офіційний анонс нового WP-смартфона LG, який отримає назву LG Uni8, відбудеться влітку. Правда, інформації про точну дату його дебюту та роздрібної вартості поки не надходило.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!