> Левченко: «Луїсу Суаресу не допоможе відсторонення від футболу на тривалий строк» | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Левченко: «Луїсу Суаресу не допоможе відсторонення від футболу на тривалий строк»

Колишній півзахисник збірної України Євген Левченко, який виступав у голландському «Гронінген» разом з Луїсом Суаресом, поділився спогадами про форварда збірної Уругваю і відреагував на дисциплінарне рішення ФІФА щодо Суареса.

«У житті це була абсолютно спокійна людина — таким я його пам’ятаю, і таким він і досі є. Це сімейний чоловік, який практично не гуляв. Пару разів ми ходили на дискотеку з друзями, але він практично завжди залишався вдома. Він ніколи не був гультіпакою, дуже любить дітей. Але це був чоловік, який на футбольному полі змінювався за лічені секунди. Як тільки його нога ступала на футбольне поле, він перетворювався у вампіра, який міг робити все, що можливо. Вдарити по ногах, пробігти і відштовхнути. У будь-якій ситуації він міг вчинити абсолютно безконтрольно. Яким є його геній, така ж і його неконтрольована примітивна реакція.

Я спілкувався з деякими психологами, читав на цю тему багато інформації. Стало зрозуміло, що таким «серійним кусакам», як правило, терапія не допомагає. Відсторонення від футболу на тривалий строк не допоможе йому, і з ним завжди будуть траплятися такі мимовільні виплеск емоцій. Адже він не хотів заздалегідь вкусити К’єлліні або Івановича — так трапляється. Це примітивна реакція організму, яка описується у багатьох виданнях з психології. Грань між психологією та криміналом дуже тонка.

Суарес — лідер збірної Уругваю на даний момент. Це кращий гравець, який є психологічною підмогою для команди. І зрозуміло, що Уругвай без Суареса — це зовсім інша команда. У плані видовищності чемпіонат дуже багато втратить без Суареса, особливо після вильоту таких команд, як Англія та Італія.

Тепер чемпіонат світу для нього закінчений. Раніше його дискваліфікували на сім, десять матчів. Таке рішення з боку ФІФА цілком логічно. Футбольний світ дуже багато втратить від цього, по ФІФА не могла вчинити інакше, адже в протилежному разі це було б несправедливо по відношенню до тих футболістів, які постраждали. Разом з тим це дуже показовий випадок. Адже це третій раз, коли Суарес кусає іншого гравця, до того ж на його рахунку расистські висловлювання. Це може бути показовою дисциплінарної панахидою.

В одному з інтерв’ю голландській газеті перед чемпіонатом світу Суарес сказав, що хотів би, щоб його діти ним пишалися. Пообіцяв, що більше не буде нікого кусати. Він сказав: «Я не хочу, щоб мені довелося пояснювати дітям, чому я кусаю людей». І ось стався зрив. Так що дисциплінарна комісія вчинила справедливо. Але якщо психологи кажуть, що такий захід не змінить поведінку Суареса, це викликає певні побоювання», — сказав Левченко.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!