ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Кучма: Ніхто не сподівається, що завтра буде все добре

Перший президент України Леонід Кравчук, відкрив круглий стіл у Миколаєві . Як відомо, Леонід Кравчук і Леонід Кучма призначені модераторами всеукраїнських круглих столів національної єдності.

Кравчук окреслив коло питань, які обговорюватимуться на цьому круглому столі: як зупинити кров, страх та забезпечити злагоду і взаєморозуміння.

У свою чергу Кучма подякував парламенту України, який напередодні прийняв Меморандум про взаєморозуміння.

«Ми з кожним засіданням сподіваємося, що проблеми потихеньку будуть розв’язуватися. І ніхто не сподівається, що завтра все буде добре. Я хочу звернути увагу на роботу парламенту, який нас усіх вчора здивував, прийнявши, після важких дебатів, Меморандум про взаєморозуміння», — зазначив він.

Нагадаємо, круглі столи національної єдності вже відбулися у Києві та Харкові. Після завершення першого круглого столу 14 травня в Києві, кандидат у президенти Юлія Тимошенко запропонувала провести наступний круглий стіл у Донецьку. Губернатор Донецької області Сергій Тарута запевнив, що безпека учасників круглого столу буде забезпечена. Проте круглий стіл провели в Харкові 17 травня.

До участі в роботі круглого столу запрошені колишні президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, члени уряду, народні депутати, кандидати у президенти України, релігійні діячі, голови обласних адміністрацій і голови обласних рад, науковці.

Основне завдання заходу — врегулювати ситуацію на південному сході України, де до цих пір проводиться антитерористична операція.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!