ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Крим стане частиною України дуже скоро — Генпрокуратура

У Генпрокуратурі України з певних причин вважають, що вже недалекий той час, коли Крим возз’єднається з Україною, стане її частиною знову. Втім, багато експертів подібну думку сприймають критично.

Виборцям Криму в перспективі буде надана максимальна підтримка з боку Генпрокуратури. Мова про людей, які віддали перевагу зберегти українське громадянство, а потім і скористатися наданою можливістю зміни місця голосування у зв’язку з відділенням Криму, незважаючи на труднощі всього процесу. У ГПУ кажуть, що ці люди гідні найвищої похвали за виявлену суспільну свідомість, за відповідальність.

Відповідне повідомлення оприлюднила сама Генпрокуратура. Крім іншого, зазначено в ньому: Крим знову стане Україною. Причому, на думку ГПУ, це станеться скоро. По більшій частині, останнє офіційне повідомлення Генпрокуратури можна розцінювати як звернення органу саме до кримчан.

Генпрокуратура зазначає: Крим повернеться до України, і держава возвернет свій цілісний склад — свій колишній вигляд на карті. У тому представники ГПУ навіть не сумніваються.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!