ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Костянтин Генич: «Потрібно розривати контракт з Капелло і платити неустойку»

Футбольний коментатор Костянтин Генич оцінив роботу головного тренера збірної Росії Фабіо Капелло на ЧС-2014 .

«Треба віддати належне Капелло. З ним вперше за 12 років вийшли на чемпіонат світу. Те, що ми опинилися на чемпіонаті світу, це заслуга Капелло. Він молодець, їздив по містах, дивився гравців. Я не лукавлю.

Але у кожного тренера свої принципи роботи, побуту. Питання підготовки впирається в багато компоненти. Капелло наступив на ті ж граблі, що і 4 роки тому з Англією. Він закрив свою команду, закріпачив, де злякав. Ми не виграли у Кореї, це велике упущення. А цю команду легко обіграв Алжир.

Думаю, що не варто гарячкувати і підписувати контракт з Капелло до 2018 року. Мені здається, варто обмежитися 2016 роком. Треба було подивитися, як пройдемо кваліфікацію до Євро. Але що робити. Контракт підписаний. Вважаю, що ми повинні приймати контракт як даність.

Якщо є така можливість, потрібно платити неустойку Капелло, розривати контракт. Ну, а якщо вже підписали контракт, давайте дивитися. Наші воплі ніяк не допоможуть. У РФС своє бачення ситуації. Якщо РФС готовий платити такі гроші і бачити такий футбол, то будь ласка», — сказав Генич.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!