ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Коста-Ріка — Греція. Прогноз на матч. Чемпіонат світу (29.06)

Збірна Коста-Ріки — автор головної сенсації групового турніру, а ось натужним успіхам греків вже ніхто не дивується .

Костаріканці були явним аутсайдером «групи смерті», але залишили англійців, італійців і уругвайців за спиною. Блискучий Хоель Кемпбелл і непробивний Кейлор Навас за хорошим сезоном проводять просто космічний чемпіонат світу, і здається, що з цими хлопцями проблеми можуть виникнути у будь збірної.

Греки два стартові матчі сиділи в обороні, а потім у звичному стилі кинулися на івуарійські барикади і в самій кінцівці зустрічі зломили опір африканців. Можливо, хтось вважає це несправедливим, але три штанги за один матч багато про що говорять. Греки вміють працювати, вміють терпіти і вміють ламати противника психологічно, що вони в черговий раз з успіхом і продемонстрували.

Обидві команди грають від оборони: про греків це всі знають з Євро-2004, а костариканцы успішно культивують непопулярну, але, як виявилося, ефективну схему 5-4-1. Букмекери дають просто пекельно низькі коефіцієнти на ТМ 2,5, тому «низові» тотали, мабуть, краще не чіпати. Краще піти нестандартним шляхом і одночасно поставити відразу на три найбільш вірогідних результату- 1:0, 0:0, 0:1. Інший рахунок в цьому матчі буде дуже навряд чи.

Результат: 0:0
Тотал: Менше 2,0

Основна ставка — точний рахунок: 1:0 + 0:0 + 0:1
Зухвала ставка — перемога Коста-Ріки з сухим рахунком

Ставимо тутІнші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!