ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Комп’ютер зміг довести, що він 13-річний український хлопчик

.0)»>

© Vladimir Mosquera/flickr.com (CC BY ND 2.0)

Перша комп’ютерна програма в світі пройшла тест Тюрінга, що дозволяє вважати штучний інтелект відрізнятись від людського.

Програма переконувала співрозмовників, що вона — 13-річний український хлопчик Євген Густман, і їй вдалося ввести в оману третину співрозмовників із спеціальної комісії Університету Редінга.

Автори програми стали Євген Демченко (Україна) та Володимир Веселов (США), який повідомив The Telegraph, що «це видатне досягнення» і висловив надію на те, що це «сприяє сплеску інтересу до штучного інтелекту». Він додав, що основною ідеєю команди розробників було показати: хлопчик каже, що знає багато, але в його віці цілком нормально, що він не знає всього.

Кевін Варвік з університету Ковентрі вважає, що успіх комп’ютерної програми підтвердив побоювання фахівців щодо майбутнього штучного інтелекту в тому плані, що здатні обдурити людину, комп’ютери потраплять до рук кіберзлочинців.

Тест для штучного інтелекту склав в середині XX століття англієць Алан Тьюринг, даний тест дає можливість оцінити рівень штучного інтелекту відносно людського. У ході тесту комп’ютерна програма спілкується з групою людей п’ять хвилин і, якщо зможе переконати більше 30% людей у тому, що є людиною, її інтелект вважається тотожним людському, повідомляє Інтерфакс з посиланням на недільну статтю газети The Independent.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!